Jak to celé začalo?

5. 5. 2020

Služba Garantovaný nájem je tu pro majitele nemovitostí již od roku 2014. Založili ji Viktor Mejzlík a Tomáš Suchomel, kteří se kdysi poznali ve firmě ve finančním odvětví. Po nějakém čase se rozhodli, že spolu rozjedou vlastní byznys v oblasti realit.

Prvním impulsem jejich podnikání byla touha změnit realitní trh. Nezamlouvala se jim krátkodobost obchodního vztahu, která v realitách panuje, a hledali hlubší smysl náplně jejich práce. Právě ten nalezli při spolupráci se svým nultým zákazníkem, Ing. Jaslovským. Pan Jaslovský vlastní celý bytový dům a chtěl, aby o něj i jeho podnájemníky bylo dobře postaráno. Současně si váží svého času. A právě z tohoto důvodu svěřil celý dům s 24 byty do správy Tomáši s Viktorem.

Jejich úkolem bylo všechny tyto byty pronajmout a následně se celkově starat o nemovitost a její podnájemníky. Svým závazkům dostáli a o tento bytový dům se starají dodnes. A právě tehdy vznikla služba Garantovaný nájem. Ulehčení majitelům od starostí s majetkem a podnájemníky dalo jejich podnikání směr, který hledali.

Starost o bytový dům s 24 jednotkami byla prvním krokem na cestě za úspěšnou, stabilní a stále rostoucí společností. Oba zakladatelé si jsou vědomi, že podnikání je dlouhodobý závazek vůči majitelům bytů, o jejichž byty se starají. Právě proto službu Garantovaný nájem neustále zlepšují a optimalizují, financují rozvoj interních systémů a organizují pravidelná školení zaměstnanců.

Cení si své svobody a následují filozofii vlastního financování. Neutrácí tedy více, než vydělají, tudíž mají zdravou ekonomiku, která zaručí, že i ve špatných dobách může služba Garantovaný nájem fungovat. Současně je její růst pozvolný, díky čemuž se mohou Viktor s Tomášem zaměřovat nejen na růst firmy, ale i na kvalitu samotného produktu.

A jak říká Viktor Mejzlík:

„Výsledkem fungujícího Garantovaného nájmu není zisk. Cílem je mít dokonalý a stabilní produkt, o který je na trhu zájem, a který umožňuje všem klientům i lidem v týmu žít kvalitní život dle svých přání. To, že naše firma generuje zisk, znamená, že svůj cíl plníme dobře.”

Pokud i vy chcete mít svou nemovitost v dobrých rukou, kontaktujte nás. Služba Garantovaný nájem je tu pro vás.