Využijte bezkontaktní ON-LINE pronájem bytů!Chci vědět víc

Konec obav z investic do nemovitostí

15. 6. 2019
Pronajímání nemovitosti patří mezi jedny z nejspolehlivějších investic a je velmi oblíbené. Mnoho lidí však čelí obávám z investování do nemovitostí. Zejména těch, kteří by nekupovali nemovitost z vlastních zdrojů, aly využili by ke koupi možnost hypotéky, nebo úvěru.

Také si kladete otázky typu: Co když nenajdu nájemníka, co když mi nájemník nebude platit nebo odejde a já nebudu moci hypotéku splácet? Co když mi nájemník byt poškodí a já si budu muset vzít další úvěr na opravy?

Dovolte nám, abychom vám představili nový projekt, díky kterému všechny vaše obavy zmizí. Tímto projektem jsme my, Garantovaný nájem. Naše služby jsou velmi jednoduché z pohledu majitele. Jako vlastník nemovitosti jednoduše pronajímáte svou nemovitost přímo Garantovanému nájmu. Od podpisu smlouvy přebíráme kompletní starost o nemovitost a vy tak nemá žádné starosti a již nemusíte nic vyřizovat. Pouze vám každý měsíc dorazí na účet nájem v dohodnuté výši, který pokryje vaše náklady spojené s koupí bytu. Neřešíte, zda je byt obsazený nebo není.

Je již naší prací a zodpovědností vyhledat vhodné podnájemníky a zajistit převod energií. Je naší zodpovědností se o váš byt starat, a proto jej pravidelně kontrolujeme, jestli je v pořádku. Garantovaný nájem se navíc zavazuje, že vám vrátí byt v podobě, ve kterém jej převzal, takže vám, jako vlastníkovi, nehrozí žádné riziko znehodnocení.

Tuto službu lze využívat po dobu 2 až 10 let, přičemž po uplynutí 10 let je možné tuto spolupráci prodloužit.

Tato forma pronajímání nemovitosti je ideální variantou investice. Pokud máte nebo chcete mít na investici byt, dům nebo i nebytové prostory a chcete, aby vám vynášely peníze či spláceli vaši půjčku, ale současně nemáte čas si hlídat nájemce a jak se o byt starají, je Garantovaný nájem volbou přímo pro vás. Můžete dále chodit do zaměstnání, podnikat či se věnovat oblíbeným aktivitám a máte jistotu, že je o vaši nemovitost spolehlivě postaráno a vám každý měsíc dorazí na účet domluvený nájem.

V současné době je forma Garantovaného nájmu stále oblíbenější mezi majiteli nemovitostí. Jako například u paní Renaty Arvaiové z Brna, která ke službě uvedla:

„Byt, který aktuálně pronajímám přes službu GARANTOVANÝ NÁJEM.CZ, jsem dříve zkoušela pronajímat sama. Bohužel jsem ale měla za podnájemníky studenty, kteří se k bytu chovali naprosto nepřijatelným způsobem. Systematicky jej devastovali, byly problémy se spotřebou energií a neustále jsem musela řešit opravy v bytě, protože se stávalo, že si nebyli schopni ani vyměnit žárovku. Naštěstí mne ale jeden známý upozornil na variantu GARANTOVANÝ NÁJEM.CZ.

Zástupci společnosti zajistili opravy v bytě, našli nové nájemníky, starají se o spravedlivé vyúčtování energií a vím, že mi byt vrátí ve stejném stavu, v jakém jsem jim ho dala do správy.

Vzhledem k tomu, že jsem zaměstnaný člověk, je využívání služby GARANTOVANÝ NÁJEM.CZ pro mne ideální volbou. O vše se postarají za mne, nemusím nic řešit a já tak nemám zbytečné starosti s bytem a můžu se věnovat činnostem, kterým skutečně chci.“

 

Zajímá vás možnosti investování do nemovitostí? Ozvěte se nám.

Poradíme vám jak s koupí bytu, tak i s následným pronajímáním.