Časté dotazy

Garantovanynajem.cz se stává vaším nájemníkem. Přece nebudete platit svému nájemníkovi. Na obhlídce bytu se domluvíme na výši nájmu, kterou vám budeme každý měsíc zasílat. Tento nájem bývá o něco menší, než je tržní. Je to z důvodu, abychom z tohoto rozdílu mohli krýt rizika, jako je například neobsazenost a poškození bytu nebo neuhrazení nájmu. Nám tedy za službu samotnou nic neplatíte.
První schůzka většinou probíhá přímo na bytě, který chcete pronajmout. Začínáme obhlídkou bytu a podíváme se, jak vypadá, jak je velký a jaké v něm je vybavení. Následně vám detailně vysvětlíme, jak služba Garantovanynajem.cz funguje, jaké všechny výhody vám přináší a zodpovíme všechny vaše dotazy.
Byt pronajímáte nám, tedy do služby Garantovanynajem.cz. V případě, že budete mít zájem můžeme si od vás byt pronajmout ihned. Pouze záleží na stavu, v jakém se byt nachází a jestli je připraven k pronájmu.
Garantovanynajem.cz hradí veškeré náklady související s provozem bytu a domu, tedy všechny vyúčtovatelné položky. Platby do Společenství vlastníků jednotek (SVJ) vyčteme z evidenčního listu. Tyto platby budete dostávat společně s nájmem. Vy následně platíte zálohy do SVJ. Elektřinu a plyn standardně přepisujeme na sebe a poté na naše prověřené podnájemníky.
Vzhledem k tomu, že ručíme za nájem a stav bytu, tak si naše podnájemníky velice pečlivě vybíráme. Ideální nájemník standardně projde 3 stupni výběru. První výběr dělá obchodník, který pokládá zájemcům záludné otázky, jako například, proč se stěhují a proč hledají nové bydlení. Druhý stupeň výběru vychází ze skutečnosti, že každý byt má svůj logický limit počtu osob. Tedy například byt 1+kk nepronajmeme 3 nájemníkům. Třetím stupněm je prověření nájemníka. V této fázi zjistíme, zda nemá na sebe psané exekuce, není hledán policií apod. Pokud splňuje všechna kritéria, může se stát naším podnájemníkem. Každý podnájemník zároveň dostává smlouvu minimálně na jeden rok a nedochází tedy k časté změně nájemníků.
Ve smlouvě s našimi podnájemníky máme ukotveno, že musí dodržovat domovní řád a právní předpisy ČR. V případě, že tak neučiní, máme právo náš smluvní vztah ukončit. Jde nám především o naše dobré jméno a vaši spokojenost, proto tyto situace řešíme ihned.
I na toto myslíme. Od každého podnájemníka vybíráme kauci, která kryje jeho případné dluhy a jím způsobené škody. Zároveň každý byt pojišťujeme na domácnost a nájemníkům zajišťujeme pojištění odpovědnosti. Váš byt je tedy chráněn před různými negativními situacemi.
Naši specialisté jsou odborníky na realitní trh s mnohaletou praxí. Znají tedy velmi dobře trh a na každou schůzku se pečlivě připravují a zkoumají konkurenční nabídky. Jakmile mají představu o tržním nájemném, odečtou od něj rizikovou složku (tou kryjeme riziko neobsazenosti, neuhrazenosti nájmu a poškození bytu). Uvedeným výpočtem stanovíme výši nájmu, za který jsme schopni si byt od vás pronajmout.
Pokud vás zajímají bližší informace o naší službě Garantovaný nájem, rádi vám je zodpovíme. V případě, že již máte dostatek informací a chcete přes nás pronajmout svou nemovitost, rovnou se domluvíme na prohlídce a následně na podmínkách spolupráce.
Jsme váš ideální nájemce, vaši nemovitost si tedy pronajmeme na takovou dobu, jakou si budete přát. Vybrat si můžete mezi 2-10 lety.
Garantovanynajem.cz si pronajímá byty všech velikostí a typů. Také si pronajímáme i celé bytové domy. V tomto případě se kompletně staráme o celou nemovitost, včetně její správy, vyúčtování, úklidu, údržbu, revize, reklamace, údržby zeleně apod. Důležité pouze je, aby byt či bytový dům byl v dobré kondici, případně aby byla vůle ze strany majitele nemovitost do dobré kondici dát. I s tímto může Garantovanynajem.cz pomoci.
Ano, i toto je možné. V takovém případě je ovšem potřebná součinnost od stávajících nájemníků. Veškerou komunikaci s nimi ale jsme schopni zařídit my.
Realitní kancelář nejsme. Jsme služba Garantovanynajem.cz, která nepodniká ve zprostředkování.
Pokud se jedná o byt, který je součástí SVJ, tak vám jednou ročně přijde od SVJ vyúčtování. Toto vyúčtování jednoduše přepošlete nám a my jej rozúčtujeme. Eventuální nedoplatky uhradíme obratem. Pokud se jedná o celý bytový dům, tak se o celou správu vyúčtování se staráme my.
Prvním krokem je osobní schůzka a obhlídka bytu. Poté, co si schválíme podmínky, přistupujeme k podpisu nájemní smlouvy. Po podpisu nájemní smlouvy si v dohodnutý den předáváme nemovitost. Při předání sepíšeme stavy měřičů, nafotíme stav bytu a zapíšeme nábytek, který v bytě zůstává.
Prevence je pro nás prioritní. Víme, že pro některé majitele je kontrola bytu nepříjemnou záležitostí, a proto ji zajišťujeme my. Na kontroly bytů chodí naši technici každého půl roku a máte tedy jistotu, že je o vaši nemovitost stále dobře postaráno.
Stačí, když vyplníte kontaktní formulář níže, případně nás kontaktujete telefonicky. Rádi se s vámi domluvíme na dalších krocích.Všechny Vaše údaje budeme střežit jako oko v hlavě.
Nikomu je nedáme ani neprodáme.

Zajímá Vás jak funguje tato služba? Zanechte nám kontakt.Všechny Vaše údaje budeme střežit jako oko v hlavě.
Nikomu je nedáme ani neprodáme.