Příběhy zákazníků

Byt 2+kk, Moskalykova 5

Před pár lety jsem se rozhodla investovat své našetřené finance a zakoupit nemovitost v Brně. Po relativně krátké době jsem našla byt, který odpovídal mým požadavkům a po jeho zakoupení jsem jej chtěla začít pronajímat. Bohužel ale najít vhodné a spolehlivé nájemníky se ukázalo jako velký oříšek. Inzerovala jsem byt na různých portálech a ozvalo se mi docela hodně zájemců o prohlídku, ale bohužel ne vždy byla komunikace spolehlivá. Někteří zájemci na schůzku vůbec nedorazili, a ani mi nedali vědět a trávila jsem prohlídkami a čekáním na nájemce spoustu svého času.

Když už jsem se pro jedny nájemníky rozhodla, tak bohužel ani zde mé komplikace neskončily. Musela jsem neustále řešit nějaké opravy v domě, nájemníci se o nic nechtěli starat a nakonec to zašlo tak daleko, že mi přestali zasílat nájem. S těmito nájemníky jsem se tedy rozloučila, ale bohužel jsem získala nazpět zdevastovaný byt a již jsem neměla energii celým procesem shánění nájemníků procházet znovu, zvažovala jsem proto, že byt opět prodám. Jednou, když jsem šla po městě, jsem ale uviděla billboard od GARANTOVANÉHO NÁJMU a rozhodla jsem se jim ozvat.

Hned první schůzka s pány Suchomelem a Mejzlíkem byla velmi příjemná, vysvětlili mi veškeré podrobnosti o této službě. Rozhodla jsem se je proto vyzkoušet a jsem velmi ráda, že jsem toto rozhodnutí učinila. Od chvíle, kdy začala naše spolupráce, jsem se nemusela vůbec o nic starat. Můj byt zrekonstruovali, inzerovali jej a kompletně se postarali o prohlídky potenciálních nájemníků. Také zařídili sepsání smluv, přepsání energií, a také byt pravidelně kontrolují. Mne každý měsíc přijde na účet nájem a vůbec nic nemusím řešit. Jsem za tuto spolupráci velmi vděčná.

Hana Marková


Byt 2+1, Na Královkách 10

Na společnost GARANTOVANÝ NÁJEM jsem obdržel kladné ohlasy od mého kamaráda, který přes ni pronajímá svůj byt a rozhodl jsem se tuto spolupráci také vyzkoušet. Řešil jsem pronájem svého bytu, ale současně jsem chtěl mít klid. Ihned mne zaujalo, že GARANTOVANÝ NÁJEM zajišťuje dlouhodobé služby v rámci a mají proklientský přístup. Naše spolupráce je skutečně výborná a netýká se pouze pronájmu. O můj byt se kompletně starají, zajišťují rekonstrukci, také zajistili přepis energií a já se o byt opravdu nemusím starat, protože vše vyřeší za mne. Osobně je můžu jen a jen doporučit.

Jan Urban


Byt 1+kk, Zábrdovická 16a

Pronájem svého bytu přes společnost GARANTOVANÝ NÁJEM jsem začala realizovat v prosinci 2016 a jsem velmi spokojená. Vyhovuje mi komplexnost jejich služeb a skutečnost, že jsem nemusela nic řešit. Veškeré smluvní záležitosti, přepis energií i internetu, tyto všechny věci zařizovali za mne. Nájemce našli velmi rychle, navíc mi od nich chodí pravidelně platby, takže jsem opravdu ráda, že jsem na tuto společnost narazila. Další výhodou je, že na kontrolu bytu chodí právě zástupci GARANTOVANÉHO NÁJMU, takže mám jistotu, že je můj byt v pořádku a současně se nemusím o nic starat.

Petra Obůrková


Byt 2+kk, Rybářská 5a

Zástupce společnosti GARANTOVANÝ NÁJEM, Viktora Mejzlíka a Tomáše Suchomela, znám osobně již několik let, a tak když jsem začal řešit oblast nemovitosti, neváhal jsem a obrátil se na ně. Celkově mi naše spolupráce velmi vyhovuje, výborné je, že GARANTOVANÝ NÁJEM poskytuje komplexní služby od zajištění smluv, vyhledání nájemníků po přepis energií, internetu a kontrolu bytu, takže se vlastně nemusím o nic starat. Téměř vše vyřizují za mne, já dělám jen drobnosti, například jako přeposlání přeplatku za vyúčtování, ale jinak mám naprostý klid. Vím, že je o můj byt dobře postaráno a nemám s ním žádné starosti.

Petr Lajza


Byt 2+1, Arne Nováka 10

Byt, který aktuálně pronajímám přes společnost GARANTOVANÝ NÁJEM, jsem dříve zkoušela pronajímat sama. Bohužel jsem ale měla za podnájemníky studenty, kteří se k bytu chovali naprosto nepřijatelným způsobem. Systematicky jej devastovali, byly problémy se spotřebou energií a neustále jsem musela řešit opravy v bytě, protože se stávalo, že si nebyli schopni ani vyměnit žárovku. Naštěstí mne ale jeden známý upozornil na společnost GARANTOVANÝ NÁJEM, na kterou jsem se obrátila ohledně možné spolupráce.

Za tuto spolupráci jsem velmi ráda, protože GARANTOVANÝ NÁJEM se kompletně postaral o můj byt. Zajistil opravy v bytě, našel nové nájemníky, stará se o spravedlivé vyúčtování energií a vím, že mi byt vrátí ve stejném stavu, v jakém jsem jim ho dala do správy.

Vzhledem k tomu, že jsem zaměstnaný člověk, je spolupráce se společností GARANTOVANÝ NÁJEM pro mne ideální volbou. O vše se postarají za mne, nemusím nic řešit a já tak nemám zbytečné starosti s bytem a můžu se věnovat činnostem, kterým skutečně chci.

Renata Arvaiová

Zajímá Vás jak funguje tato služba? Zanechte nám kontakt.Všechny Vaše údaje budeme střežit jako oko v hlavě.
Nikomu je nedáme ani neprodáme.