Využijte bezkontaktní ON-LINE pronájem bytů!Chci vědět víc

Pobočka Praha

Zákaznický servis

pro majitele bytů v Garantovaném nájmu 

Potřebujete získat aktuální informace o vašem bytě, s čímkoliv poradit nebo vyřešit akutní problém? Jsme tu pro vás. 

Adresa pobočky

Na Zlíchově 228/4
Praha
Po–Pá 9–17 hod.
Prohlídky bytů dle domluvy

Obchodní oddělení

pro zájemce o pronájem bytu 

Chcete domluvit nezávaznou schůzku? Pár informací o vaší nemovitosti nám pomůže s přípravou a urychlí vzájemnou komunikaci.  
Vaše osobní údaje budou zpracovány podle pravidel o ochraně osobních údajů.

Nebo nám rovnou zavolejte.

Od pondělí do pátku 917 hod. jsme vám k dispozici na čísle

Viktor Mejzlík a Ladislav Soukup 

„Rozhodnutí zachránit Pražany od starostí s pronajímáním bytů padlo po mém týdenním pobytu ve tmě. Odvážný dárek k narozeninám od mojí rodiny tak měl nečekaný výsledek, ale nyní jej vidím jako zcela logický krok v naplnění vize Garantovaného nájmu. S kultivací trhu dlouhodobého bydlení v Praze mi pomáhá precizní manažer technického oddělení Laďa Soukup. S mojí ženou jsme si Prahu rychle zamilovali, koncentrace historie, příležitostí i skvělých lidí je úžasná. Věříme, že to nebude trvat dlouho a díky důvěře majitelů bytů naše pražská pobočka Garantovaného nájmu předstihne Brno a podpoří tak rozvoj naší služby do celé republiky.” 

Co vám přinese Garantovaný nájem?

1
Platíme hned a pravidelně
Vy pronajímáte byt nám, my dalším podnájemníkům. Díky tomu neřešíte, jestli obyvatelé platí včas. Peníze od nás dostáváte pravidelně každý měsíc na účet.
2
Sháníme podnájemníky
My se staráme o to, kdo v bytě bydlí a v případě potřeby sháníme nové podnájemníky. Společně se domluvíme na tom, komu a za jakých podmínek můžeme byt pronajmout.
3
Staráme se o byt i sousedy
Váš byt pravidelně kontrolujeme a zjišťujeme, jestli jsou obyvatelé bytu zodpovědní. Na konci pronájmu vám byt vrátíme ve stavu, v jakém byl na začátku.
Více o službě
Co vám přinese Garantovaný nájem?